HAKKIMIZDA

konak insaat hakkimizda

2005 yılından itibaren hizmet vermekte olduğumuz inşaat sektöründe firmamız kaliteli işçiliğin yanı sıra dayanıklı ve dekoratif binalar oluşturduğu için sektörde kalite, dayanıklılık ve estetik yapılar ile öncü bir firma olmayı başarmıştır.

Amacımız bu yola çıkarken kalite ve estetiğin bir arada olabileceğini kanıtlamaktı. Siz değerli dostlarımızla beraber yıllardır bu yolculuğumuzda bunu başardığımıza inanıyoruz. Hedefimiz yeni nesillere daha kaliteli, daha dayanıklı ve daha estetik yapılar inşa etmektir. Bizimle bu hedef doğrultusunda beraber olan tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz.

KONAK İNŞAAT

“FARKI YAŞAYIN, FARKLI YAŞAYIN” Sloganıyla çıktığımız bu yolda uygarlık için yeni bir Hayat inşa etmek; adına “hayat” dediğimiz, heyecan ve mutluluklarla dolu maceranın içine, yeni bir uygarlık inşası için çalışma arkadaşlarımızla birlikte yarattığımız eserler bizlere yeni yaşam projeleri için ilham veriyor.

Firmamız siz değerli müşterimiz için geleceğin yapılarını inşa etmekten mutluluk duymaktadır. Yaşayacağınız mekânların ferah ve kaliteli olması sizin de yaşam mutluluğunuza yansıyacaktır. Bu fikrin bilincinde olan firmamız daima ferah ve kaliteli yapılar inşa ederek mutluluğunu sizlerle paylaşmanın gururunu yaşamaktadır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Ülke ekonomisine katkıda bulunan, toplumsal sorumlulukların bilincinde ve çevreye duyarlı bir şirket olarak yapı sektöründe yıllardır hizmet veren firmamız ürettiği kaliteli ve kullanışlı yaşam alanları ile güvenilir adres olmayı ilke edinmiştir.

Mimariye, ilgili standartlara, teknik şartnamelere, idari ve mevzuat şartlarına, inşa tekniklerine ve sanatına, deprem yönetmeliğine uymaya Teknolojiyi yakından takip ederek ürün ve üretimde kullanmak. Müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini dikkate almak. Ürün teslimini söz verilen sürede gerçekleştirmek. Kaynaklarının en etkin ve verimli şekilde kullanılması ve performansımızın yanı sıra, rekabet gücümüzü de en yüksek düzeye çıkarmak öncelikli ilkelerimiz arasındadır. Şehr-i Muazzam Konaklarında siz değerli dostlarımızı da aramızda görmekten mutluluk duyacağız…