TEB İLE BÜYÜK ANLAŞMA....Konak inşaata TEB bankasından tam destek

3/1/2016
Konak İnşaat'tan büyük proje
Park Konak Evleri'ni TEB proje üzerinden destekledi
Türk Ekonomi Bankası (T.E.B.) ve Tire Konak İnşaat’ın işbirliği ile Tire’de bir ilk gerçekleşiyor. TEB Konak İnşaat’ın yapımına başladığı Park Konak Evleri’ni destekleme kararı aldı, sözleşme imzalandı. TEB projeye garantör oldu.

Yapılan işbirliği çerçevesinde proje üzerinden konut kredisi kullandırılmasına izin veren protokol, TEB Ege Bölge Direktörü Birol Kaya, TEB Tire Şube Müdürü Mehmet Gürer ve Konak İnşaat’ın sahibi Okan Boyacı’nın katılımlarıyla, TEB Tire Şubesi’nde imzalandı. Okan Boyacı, “Tire Konak İnşaat’a gösterilen güven ve inançtan dolayı mutluyum. Park Konak Evleri, hayallerin gerçekleştiği son nokta olacak” dedi.
Tire Konak İnşaat ile Türk Ekonomi Bankası, dün tarihi bir protokole imza attılar. Bugüne kadar bitmiş, tapusu hazır evlere yönelik kullandırılan konut kredisinin yerini, imzalanan sözleşmeyle birlikte, proje aşamasında kullandırılan kredi aldı. TEB’in desteklediği proje çerçevesinde, Tire ilçesinin batı çevre yolu arkasında inşa edilecek Park Konak Evleri’nden konut almak isteyen vatandaşlar, inşaatın bitmesini beklemeden dairelerini seçebilecek ve hemen kredi kullanarak ödemeye başlayabilecekler.
TEB Ege Bölge Direktörü Birol Kaya, TEB Tire Şube Müdürü Mehmet Gürer ve Konak İnşaat firma sahibi Okan Boyacı’nın katılımlarıyla imzalanan protokol çerçevesinde proje aşamasında konut kredisi kullanan müşteriler, uygun faiz oranıyla ve herhangi masraf ödemeden, kira öder gibi, kredi taksiti ödeyebilecekler.

T.E.B. GARANTÖR OLDU, MASRAFSIZ, PROJE ÜZERİNDEN KREDİ KULLANDIRILIYOR
İmzalanan sözleşme hükümleri uyarınca proje üzerinden konut kredisi kullandıran T.E.B. aynı zamanda projeye de garantör oldu. Satın alınan daire bedelinin yüzde 25 veya yüzde 30 tutarında bölümünü peşin olarak ödeyen alıcılar, kalan miktar için kullandıkları kredi tutarını, aldıkları gün uygulanan faiz oranlarıyla ödeyecekler. Banka güvencesi ilen gerçekleştirilen proje çerçevesinde ev satın alanlar, TEB ‘in garantörlük yapmasıyla güvenli bir alışveriş yaparken, bankanın güvence vererek projeyi desteklemesiyle de sektörde bir ilk gerçekleştirilmiş oluyor. Bir başka deyişle, tarihte bir ilk gerçekleştirilmiş oluyor.

OKAN BOYACI, “AVRUPA STANDARTLARINDA BİR PROJE UYGULANIYOR”
Park Konak Evleri projesini kısaca anlatan işletme sahibi Okan Boyacı, projenin çağdaş yaşamda olması gereken site anlayışına uygun gerçekleştirildiğini ifade ederek, Avrupa Standartları’nı yakaladıklarını söyledi. Boyacı, en küçük ayrıntıları bile dikkate aldıklarının altını çizerek, “Park Konak Evleri’nde güvenlik üst düzeyde olacak. Bunu da MOBESE sistemiyle, bağımsız olarak her daireye kurduğumuz alarm sistemleri ile sağlayacağız. Otoparkların girişleri uzaktan kumandalı bariyerlerle sağlanacak. Çocuk oyun grupları, site sakinlerinin dinlenme alanları, tamamı çim saha düzenlemesi yapılmış bir bahçe ile site kavramı yerleşmiş oluyor” söylemlerinde bulundu.
Daire içlerinde de her türlü detayı düşündüklerini dile getiren Okan Boyacı, inşaatta yüksek kaliteli malzemeler kullanacaklarını ifade etti. Boyacı, “Doğalgaz ısıtma sistemi, modern mutfak, Hilton vestiyer, salonlarda dekoratif duvar kağıdı uygulamaları, taban aydınlatmaları, mücevher kasaları ile bütün detaylar uygulamaya konulacak” ifadelerini kullandı.
Tire Batı çevreyolu üzerinde Kirazoğlu İlköğretim Okulu’nun kuzeybatısında yer alan Park Konak Evleri, 110, 122, 130 ve 149 M2 alanlı, 3+1 ve 4+1 alternatifli dairelerden oluşuyor. İki yıl gibi kısa bir sürede tamamlanacak olan Park Konak Evleri’nde 45 aile yaşayacak.

OKAN BOYACI, “KONAK EVLERİ HAYALLERİNİZİN GERÇEKLEŞTİĞİ SON NOKTA OLACAK”
Uygulamaya koyduğu projeye TEB ‘in desteğini alan Okan Boyacı, imzalanan protokolün ardından yaptığı açıklamada, Tire’ye yeni bir anlayış ve yaşam biçimi kazandıracak olan Park Konak Evleri’yle ilgili düşüncelerini açıkladı. Boyacı, Tire’de doğan, büyüyen bir insan olduğunu hatırlatarak, “Bu ilçede yaşayan ve ilçemize önemli bir yaşam alanı kazandıran bir insan olarak son derece mutlu ve gururluyum. Park Konak Evleri projesiyle halkımıza daha çağdaş, daha güvenilir, içerisinde yaşarken mutlu ve huzurlu olabilecekleri bir site inşa etmekten dolayı mutluyum. Üstelik bu projeyi hayata geçirirken, Türkiye’nin önemli bankalarından birisi olan Türk Ekonomi Bankası’nın, büyük bir kuruluşun desteğini arkamıza alarak büyük bir işbirliği gerçekleştirmekten, bizlere, Tire Konak İnşaat’a duyulan bu güvenden dolayı mutlu ve gururluyum” ifadelerini kullandı.
Bugüne kadar müşteri memnuniyetini ve müşterilerinin çıkarlarını ön planda tuttuklarını kaydeden Okan Boyacı, “İmzalanan protokolle ortaya konan bu büyük işbirliğinden dolayı mutlu olduğumu bir kez daha belirtmek istiyorum. Tire Konak İnşaat ve TEB güvencesi ile gerçekleştirilmekte olan Park Konak Evleri projesi, hayallerinizin gerçekleştiği son nokta olacaktır” şeklinde konuştu.
Park Konak Evleri Projesiyle ilgili olarak detaylı bilgi almak isteyenler, 0232 512 0090 numaraları telefona ulaşabilirler.
DİĞER HABERLER
Farklı bir yaşam Hayal Edenlere
2/25/2016
Farklı bir yaşam Hayal Edenlere
Şehri Muazzam Konakları sizlerle buluşuyor
Detay
2016 Yılı Yeni Projemiz Sizlerle Buluşuyor....ŞEHRİ MUAZZAM KONAKLARI....
2/28/2016
2016 Yılı Yeni Projemiz Sizlerle Buluşuyor....ŞEHRİ MUAZZAM KONAKLARI....
8 Katlı ve 142m2'lik ve 170m2 ile 215m2 dublex daireler
Detay
Tire Konak İnşaat
1/1/2016
Tire Konak İnşaat
Tire Devlet Hastanesi Projesi Tamamlandı
Detay
Konak İnşaat
2/26/2016
Konak İnşaat 'tan Tire 'de bir ilk
Konak İnşaat kurumsallaşma adına bir adım daha attı
Detay
Şehri Muazzam Konakları
5/5/2016
Şehri Muazzam Konakları
ŞEHR-İ MUAZZAM KONAKLARI
Detay